جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

Loading fehamnews خبر فهام
مناسبت
السَّلامُ عَلَيْكَ يَا حُجَّةَ اللّٰهِ فِى أَرْضِهِ

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا حُجَّةَ اللّٰهِ فِى أَرْضِهِ

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا حُجَّةَ اللّٰهِ فِى أَرْضِهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا عَيْنَ اللّٰهِ فِى خَلْقِهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا نُورَ اللّٰهِ الَّذِى يَهْتَدِى بِهِ الْمُهْتَدُونَ، وَيُفَرَّجُ بِهِ عَنِ الْمُؤْمِنِينَ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْمُهَذَّبُ الْخائِفُ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْوَلِىُّ النَّاصِحُ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا سَفِينَةَ النَّجاةِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا عَيْنَ الْحَيَاةِ، السَّلامُ عَلَيْكَ، صَلَّى اللّٰهُ عَلَيْكَ وَعَلَىٰ آلِ بَيْتِكَ الطَّيِّبِينَ الطَّاهِرِينَ، السَّلامُ عَلَيْكَ، عَجَّلَ اللّٰهُ لَكَ مَا وَعَدَكَ مِنَ النَّصْرِ وَظُهُورِ الْأَمْرِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا مَوْلاىَ، أَنَا مَوْلاكَ عَارِفٌ بِأُولَاكَ وَأُخْرَاكَ، أَتَقَرَّبُ إِلَى اللّٰهِ تَعَالَىٰ بِكَ وَبِآلِ بَيْتِكَ، وَأَنْتَظِرُ ظُهُورَكَ وَظُهُورَ الْحَقِّ عَلَىٰ يَدَيْكَ؛

سیاسی

🔺 نحوه کشته شدن معمر قذافی / انفجار مجسمه‌های بودا در بامیان / حال و هوای شانگهای از دهه 30 تا 80 میلادی / اسرای عراقی با پرچم ایران در تهران 117

🔹 بسته ویدیویی «تابناک»؛ مجموعه‌ای از ویدیوها پیرامون رویدادهای سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش‌ها و تحلیل‌ها و ویدیویی‌هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده‌اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می‌توان فرا گرفت.

 1403/06/31 23:46

🔺 اخبار دفاعی امنیتی در هفته‌ای که گذشت 6

🔹 حمله تنبیهی سپاه با ده‌ها فروند موشک و پهپاد به سرزمین‌های اشغالی، آمادگی اسکادران‌های «سوخو ۲۴» برای پاسخ‌گویی به هرگونه تجاوز دشمن، و هشدار رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارتش و سپاه به آمریکا و رژیم صهیونیستی از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.

 1403/01/31 01:31

🔺 اجرای بهینه‌سازی مصرف انرژی در برنامه هفتم درآمد صد میلیارد دلاری برای کشور دارد 6

🔹 عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اجرای حکم بهینه‌سازی مصرف انرژی در برنامه هفتم توسط دولت سالانه بیش از صد میلیارد دلار درآمد برای کشور دارد.

 1403/01/31 00:05
🔺 عملیات وعده صادق، بحران دکترین امنیتی- نظامی رژیم صهیونیستی

🔺 عملیات وعده صادق، بحران دکترین امنیتی- نظامی رژیم صهیونیستی 3

🔹 کارشناسان مسائل بین الملل می‌گویند: مهمترین و بارزترین پیام عملیات وعده صادق این بود که برای اولین بار، یک کشور غیرهسته‌ای مستقیم از خاک خودش به یک بازیگر هسته‌ای که سلاح اتمی دارد حمله کرد که آثار روانی این عملیات و اراده ما برای حمله به اسرائیل به مراتب بیشتر از خود عملیات نظامی بود

 1403/01/31 00:04
🔺 آثار و پیامد‌های عملیات وعده صادق در تنبیه متجاوزان صهیونیست

🔺 آثار و پیامد‌های عملیات وعده صادق در تنبیه متجاوزان صهیونیست 3

🔹 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه موشک‌ها و پهپاد‌های نسل جدید ما در این عملیات به هیچ عنوان استفاده نشد، گفت: این عملیات، دست گرمی نیرو‌های فداکار پاسدار ما و ضرب شصتی بود تا دشمن ارزیابی‌هایش را از توانمندی‌های بازدارنده جمهوری اسلامی اصلاح کند.

 1403/01/30 22:22
🔺 سخنگوی سپاه پاسداران: ادعای آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله ایران علیه رژیم صهیونیستی کذب و عملیات روانی است

🔺 سخنگوی سپاه پاسداران: ادعای آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله ایران علیه رژیم صهیونیستی کذب و عملیات روانی است 3

🔹 سخنگوی سپاه اخباری از یک رسانه صهیونیستی مبنی بر آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را اقدامی خبیثانه در راستای عملیات روانی دشمن دانست.

 1403/01/30 22:15
🔺 ویدیو/ «اگر اهل مذاکره‌اید، ما میز مذاکره را ترک نکرده‌ایم»

🔺 ویدیو/ «اگر اهل مذاکره‌اید، ما میز مذاکره را ترک نکرده‌ایم» 4

🔹 سیدابراهیم رئیسی عصر پنج‌شنبه (۳۰ فروردین) در اجتماع پرشور مردم شهرستان شاهرود، گفت: بنده در مذاکره حضوری و تلفنی با برخی کشورهای غربی گفته‌ام که مبادا بخواهند با زبان زور با جمهوری اسلامی و ملت ایران سخن بگویند، ملت ایران از عقلانیت، تدبیر، منطقه و سخن برخوردار است و دوران زورگویی تمام شده است. اگر اهل مذاکره هستید ما میز مذاکره را ترک نکرده‌ایم.

 1403/01/30 21:03
🔺 اگر دشمن بار دیگر خطا کند، پاسخی پشیمان کننده خواهد دید

🔺 اگر دشمن بار دیگر خطا کند، پاسخی پشیمان کننده خواهد دید 3

🔹 رئیس جمهور گفت: دورانی که برخی می‌گفتند روی موشک‌ها شعار مرگ بر اسرائیل ننویسید، چون ممکن است برخی را عصبانی و تحریک کند و دورانی که برخی می‌خواستند با برجام ۲ و ۳ روی موشک‌ها و توانمندی‌های ایران معامله کنند گذشت.

 1403/01/30 20:26
🔺 رئیس جمهور: اگر دشمن بار دیگر خطا کند پاسخی دریافت خواهد کرد که او و حامیانش را پشیمان می‌کند

🔺 رئیس جمهور: اگر دشمن بار دیگر خطا کند پاسخی دریافت خواهد کرد که او و حامیانش را پشیمان می‌کند 2

🔹 رئیس جمهور تصریح کرد: بنده به نمایندگی و از زبان شما ملت بزرگ و نیرو‌های مسلح مقتدر کشور می‌گویم که اگر دشمن بار دیگر خطا و اشتباهی کند و بخواهد کوچکترین تعرضی به خاک و منافع ایران اسلامی داشته باشد، بداند چنان پاسخی دریافت خواهد کرد که او و حامیانش را پشیمان خواهد کرد.

 1403/01/30 20:19
🔺 پیگیری آخرین وضعیت وقوع سیل در سیستان و بلوچستان از سوی رئیس جمهور

🔺 پیگیری آخرین وضعیت وقوع سیل در سیستان و بلوچستان از سوی رئیس جمهور 5

🔹 رئیس جمهور در گفتگو با استاندار سیستان و بلوچستان ضمن پیگیری آخرین وضعیت وقوع سیل در این استان، بر تداوم و تسریع خدمات‌رسانی به مردم و سیل‌زدگان تاکید کرد.

 1403/01/30 19:39
🔺 آغاز مسابقات بین‌المللی ربوکاپ ایران با حضور بهادری جهرمی

🔺 آغاز مسابقات بین‌المللی ربوکاپ ایران با حضور بهادری جهرمی 4

🔹 سخنگوی دولت با حضور در محل برگزاری هجدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ ایران با جوانان و نخبگان شرکت‌کننده در این مسابقات دیدار و گفت‌وگو کرد.

 1403/01/30 19:26
🔺 نیروی زمینی سپاه در کنار سیل زدگان سیستان و بلوچستان خواهد ماند

🔺 نیروی زمینی سپاه در کنار سیل زدگان سیستان و بلوچستان خواهد ماند 6

🔹 معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران اقدامات این قرارگاه برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.

 1403/01/30 18:31

🔺 امیرعبداللهیان: با شدت بیشتری به هرگونه خطای محاسباتی رژیم اسرائیل پاسخ می‌دهیم 11

🔹 وزیر امور خارجه ایران امروز در دیدار با وزیر خارجه مالت در نیویورک ضمن هشدار نسبت به هرگونه ماجراجویی توسط رژیم صهیونیستی، تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با شدت بیشتری به هرگونه خطای محاسباتی این رژیم پاسخ خواهد داد.

 1403/01/30 18:10
🔺 احیای ۸ هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی راکد کشور

🔺 احیای ۸ هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی راکد کشور 6

🔹 آقای رئیسی با بیان اینکه برنامه جدی دولت حمایت از تولید، کار و کارگر است، گفت: همانگونه که وعده صادق با همت جوانان این کشور تحقق یافت و باعث ذلت رژیم صهیونیستی و حامیانش شد، جهش تولید نیز با مشارکت شما مردم و جوانان کشور تحقق خواهد یافت.

 1403/01/30 17:27
🔺 مخبر: به دنبال تنش نیستیم، اما اگر رژیم صهیونیستی مرتکب خطا شود، به شدت پاسخ می دهیم

🔺 مخبر: به دنبال تنش نیستیم، اما اگر رژیم صهیونیستی مرتکب خطا شود، به شدت پاسخ می دهیم 5

🔹 معاون اول رئیس جمهوری کشورمان و نخست وزیر سوریه در یک مکالمه تلفنی، راه های گسترش همکاری های مشترک اقتصادی و توسعه روابط فی مابین تهران و دمشق را مورد بررسی قرار دادند.

 1403/01/30 17:23
🔺 ویدیو/ حمله فسفری؛ روایت جنون صهیونیست‌ها

🔺 ویدیو/ حمله فسفری؛ روایت جنون صهیونیست‌ها 4

🔹 لبنانی‌ها هم مانند مردم نوار غزه در طول چند سال گذشته با آوار بمب‌های «فسفر سفید» توسط رژیم صهیونیستی مواجه شده‌اند، ماده‌ای سمی که فلز را نابود می‌کند، چه برسد به یک انسان و ریه‌های آن! رژیم صهیونیستی که یدی طولایی در بکارگیری فسفر سفید علیه غیرنظامیان دارد، این‌بار هم بعد از حملات موشکی لبنان و ایران به سرزمین‌های اشغالی، سراغ فسفر سفید رفت و جنگنده‌هایش بامداد امروز پنج‌شنبه (۳۰ فروردین) با گلوله‌های ممنوعه‌ فسفر، اطراف شهرک «خیام» در جنوب لبنان را هدف قرار دادند.

 1403/01/30 17:19

🔺 واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ادعا‌های اخیر سران اروپا و وزرای گروه هفت 7

🔹 ناصر کنعانی به ادعا‌های مطرح شده در بیانیه‌های اخیر سران اروپا و وزرای دارایی کشور‌های گروه هفت و برخی مقامات آمریکایی درباره ایران واکنش نشان داد.

 1403/01/30 16:08
🔺 «عملیات وعده صادق» مسرت و سرافرازی تمام آزادگان جهان را به دنبال داشت

🔺 «عملیات وعده صادق» مسرت و سرافرازی تمام آزادگان جهان را به دنبال داشت 6

🔹 فراکسیون اهل سنت مجلس در بیانیه ای اعلام کرد که «عملیات وعده صادق» ضمن آنکه مسرت و سرافرازی تمام آزادگان جهان به ویژه مسلمانان را به دنبال داشت در حالی با موفقیت به سرانجام رسید که کشورهای مدعی حقوق بشر، تمام توان پدافندی خود را برای حفاظت از رژیم صهیونیستی به کار گرفتند و در این امر نیز ناکام ماندند.

 1403/01/30 16:05
🔺 فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور: مراکز هسته‌ای کشور در امنیت کامل است

🔺 فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور: مراکز هسته‌ای کشور در امنیت کامل است 4

🔹 سردار حق طلب با تاکید بر امنیت کامل مراکز هسته‌ای کشور در واکنش به تهدید رژیم صهیونیستی برای حمله به این مراکز، گفت: تجدید نظر در دکترین و سیاست‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عدول از ملاحظات اعلامی گذشته محتمل و قابل تصور است.

 1403/01/30 15:07
🔺 مراکز هسته‌ای کشور در امنیت کامل/اطلاعات لازم از مراکز هسته‌ای دشمن صهیونیستی در اختیار ماست

🔺 مراکز هسته‌ای کشور در امنیت کامل/اطلاعات لازم از مراکز هسته‌ای دشمن صهیونیستی در اختیار ماست 2

🔹 فرمانده سپاه حفاظت و امنیت مراکز هسته‌ای کشور با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل بسر می‌برند، خاطرنشان کرد: مراکز هسته‌ای دشمن صهیونیستی شناسایی و اطلاعات لازم از همه اهداف در اختیار ما است و به اصطلاح برای پاسخ به اقدام احتمالی آنها، دست‌ها روی ماشه شلیک موشک‌های قدرتمند برای نابودی اهداف مشخص شده است.

 1403/01/30 14:38
🔺 ویدیو/ واحدهای راکد صنعت و عمران در سمنان وارد چرخه تولید شدند

🔺 ویدیو/ واحدهای راکد صنعت و عمران در سمنان وارد چرخه تولید شدند 3

🔹 چهاردهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهور سمنان بود، سیدابراهیم رئیسی صبح پنج‌شنبه (۳۰ فروردین)، در سفری یک روزه به این استان سفر کرد تا از پروژه‌هایی که از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون مصوب شده‌اند، بازدید و چند پروژه تکمیل شده را رونمایی و افتتاح کند.

 1403/01/30 14:15
🔺 جدال بر سر تعطیلی شنبه‌ها/ از بخش خصوصی اصرار؛ از مجلس انکار!

🔺 جدال بر سر تعطیلی شنبه‌ها/ از بخش خصوصی اصرار؛ از مجلس انکار! 4

🔹 فعالان بخش خصوصی برای تعطیل شدن روز شنبه به جای پنجشنبه هشدارهای را نسبت به فرصت‌سوزی در حوزه تجارت دادند؛ اما، کمیسیون اجتماعی مجلس تصمیم گرفت روزهای تعطیل هفته پنجشنبه و جمعه و روزهای کاری هفته از شنبه تا چهارشنبه تعیین شود که انتقاد فعالان اقتصادی را به دنبال داشت و حالا باید منتظر بررسی نهایی این قانون در صحن علنی مجلس باشیم.

 1403/01/30 12:36

🔺 تسلیت سردار قاآنی به اسماعیل هنیه 6

🔹 فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس شهادت شماری از فرزندان و نوه‌های وی در حمله دشمن صهیونیستی به غزه را تسلیت گفت.

 1403/01/30 12:19
🔺 ویدیو/ جشن احیای تولید در سمنان؛ خنجر قاچاق کالا بر پشت تولیدات ملی

🔺 ویدیو/ جشن احیای تولید در سمنان؛ خنجر قاچاق کالا بر پشت تولیدات ملی 3

🔹 سید ابراهیم رئیسی صبح پنج‌شنبه (۲۹ فروردین) در ادامه برنامه‌های سفر دوم دولت مردمی به استان سمنان، با حضور در جشن احیای ۲۰۱ واحد راکد تولیدی‌ و صنعتی سمنان تاکید کرد:‌ شکل‌گیری اقتصاد مقاومتی در گرو تولید است.

 1403/01/30 11:55
🔺 تجهیزات جدیدی به نیروی زمینی ارتش الحاق می‌شوند

🔺 تجهیزات جدیدی به نیروی زمینی ارتش الحاق می‌شوند 1

🔹 فرمانده مرکز تولید، بهینه‌سازی و نوسازی شهید زرهرن نزاجا با بیان این‌که «در نیروی زمینی ارتش نگاه ویژه‍ای به ارتقا، طراحی و تولید تجهیزات وجود دارد»، گفت: در آینده‌ نزدیک، شاهد ارائه‌ تجهیزات جدیدی برای ارتقای توان رزم به نیروی زمینی ارتش خواهیم بود.

 1403/01/30 11:42

🔺 مخالفت مجمع تشخیص با بندی از برنامه هفتم توسعه 4

🔹 مجمع تشخیص مصلحت نظام، بندی از ماده 3 لایحه برنامه پنج‌ساله هفتم اختلافی میان مجلس و شورای نگهبان را که به کمیسیون اقتصادی مجمع ارجاع شده بود، بررسی کرد و آن را حتی با اصلاحات انجام شده به مصلحت ندانست.

 1403/01/30 10:48
🔺 فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص): رژیم جنایتکار صهیونیستی طعم ضربات کوبنده سپاه را چشید

🔺 فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص): رژیم جنایتکار صهیونیستی طعم ضربات کوبنده سپاه را چشید 1

🔹 سردار حسن‌زاده با بیان اینکه رژیم جنایتکار صهیونیستی طعم ضربات کوبنده سپاه را چشید، گفت: جشن بزرگ پیروزی جبهه مقاومت و شکست رژیم صهیونیستی بیش از هر زمانی نزدیک است.

 1403/01/30 10:14
🔺 سفر رئیس‎جمهور به استان سمنان/ آیت‎الله رئیسی: فعالیت‌های خوبی برای احیای واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل انجام شده است

🔺 سفر رئیس‎جمهور به استان سمنان/ آیت‎الله رئیسی: فعالیت‌های خوبی برای احیای واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل انجام شده است 10

🔹 رئیس‎جمهور با استقبال نماینده، ولی فقیه و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعی از مقامات محلی وارد مرکز استان سمنان شد.

 1403/01/30 09:33
🔺 نظر رهبر انقلاب درباره ادغام ارتش چه بود؟

🔺 نظر رهبر انقلاب درباره ادغام ارتش چه بود؟ 9

🔹 فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز ارتش در گفت‌وگویی به بررسی عملکرد ارتش در سال‌های بعد از انقلاب و تفاوت‌های بنیادین آن با ارتش پیش از انقلاب پرداخته است.

 1403/01/30 09:31
🔺 ویدیو/ گام‌های موثر دولت در احیای ظرفیت‌های تولید در استان سمنان

🔺 ویدیو/ گام‌های موثر دولت در احیای ظرفیت‌های تولید در استان سمنان 8

🔹 سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور صبح پنج‌شنبه (۳۰ فروردین) در چهاردهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت، به استان سمنان سفر کرد و گفت: گام‌های خوبی برای راه‌اندازی کارخانه و کارگاه‌های نیمه تعطیل و تعطیل برداشته شده است.

 1403/01/30 08:59
سرخط خبر جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

تاریخچه خبر جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی

تصاویر خبری جدیدترین و آخرین اخبار سیاسی| خبرخوان سیاسی
🔺 عملیات وعده صادق، بحران دکترین امنیتی- نظامی رژیم صهیونیستی
🔺 آثار و پیامد‌های عملیات وعده صادق در تنبیه متجاوزان صهیونیست
🔺 سخنگوی سپاه پاسداران: ادعای آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله ایران علیه رژیم صهیونیستی کذب و عملیات روانی است
🔺 ویدیو/ «اگر اهل مذاکره‌اید، ما میز مذاکره را ترک نکرده‌ایم»
🔺 اگر دشمن بار دیگر خطا کند، پاسخی پشیمان کننده خواهد دید
🔺 رئیس جمهور: اگر دشمن بار دیگر خطا کند پاسخی دریافت خواهد کرد که او و حامیانش را پشیمان می‌کند
🔺 پیگیری آخرین وضعیت وقوع سیل در سیستان و بلوچستان از سوی رئیس جمهور
🔺 آغاز مسابقات بین‌المللی ربوکاپ ایران با حضور بهادری جهرمی
🔺 نیروی زمینی سپاه در کنار سیل زدگان سیستان و بلوچستان خواهد ماند
🔺 احیای ۸ هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی راکد کشور
🔺 مخبر: به دنبال تنش نیستیم، اما اگر رژیم صهیونیستی مرتکب خطا شود، به شدت پاسخ می دهیم
🔺 ویدیو/ حمله فسفری؛ روایت جنون صهیونیست‌ها
popup